Finančný sprostredkovateľ – vysnívaná práca?

Finančný sprostredkovateľ – vysnívaná práca? Finančný poradca – vysnívaná práca? 

 

Povolanie, či skôr poslanie finančného poradcu vnímajú mnohí ľudia cez svoje negatívne skúsenosti z minulosti. Ak sa popýtate známych vo svojom okolí na ich skúsenosti, určite budete prekvapení, koľko pozitívnych názorov a pekných príbehov si vypočujete. Pravda je, že to nie je povolanie pre každého, rovnako ako pri iných povolaniach - lekára či sestričku nemôže robiť niekto, kto na to nemá predpoklady a dostatočnú motiváciu. Prečo teda ľudia začnú podnikať v oblasti finančného poradenstva a prečo by ste o tom mali uvažovať práve vy?

 

Finančný plán a stabilita

Každý z nás má svoje sny a túžby. Niekomu stačí dovolenka pri mori, niekto túži po veľkých cestovateľských zážitkoch a niekto túži len splatiť svoje úvery a hypotéky. Nezáleží na tom, aký máte cieľ, dôležité je nájsť k nemu cestuFinančný poradca u nás začína tým, že si sám naplánuje svoje vlastné ciele. Iba tak bude môcť pomáhať klientom napĺňať ich vízie. Vďaka tomu, vie presne, čo má robiť, čo musí zmeniť a ako dlho mu bude trvať, kým sa dopracuje k výsledkom. Rovnakopotom pristupuje ku každému klientovi – spoločne stanovia krátkodobé a dlhodobé finančné ciele, vyhodnotia aké sú dostupné možnosti a ako nájsť riešenie ideálne práve preňhoFinančný poradca často sprevádza klienta veľkou časťou jeho dospelého života – stojí pri ňom nielen v dobrých časoch, ale aj v zložitých životných situáciách. Budujete dlhodobé vzťahy a finančný plán a jasné ciele vám pomôžu udržať smer a nájsť finančnú stabilitu. 

 

 

Sloboda a podnikanie

Premýšľali ste nad podnikaním, ale neviete, ako začať? Mnohí ľudia si netrúfnu na podnikanie, nie sú si istí, či to dokážu, alebo len nevedia v čom začať podnikať. Podnikanie vo finančnom poradenstve si vyžaduje zodpovednosť, primerané úsilie a otvorenosť. Ak vás baví práca s ľuďmi a radi im pomáhate, je to ideálna práca aj pre vás. Okrem odborného zázemia a neustáleho vzdelávania získate slobodu a možnosť plánovať si vlastný súkromný život. Financmaster si stavia každú spoluprácu na komplexnom vzdelávaní, každého kolegu zaškolíme a naučíme ho ako pracovať s klientom a ako nastavovať finančné plány.  Záleží nám na každom kolegovi a klientovi, sú pre nás ako člen rodiny a preto si aj kolegov starostlivo vyberáme. 

 

Idem do toho, ako mám začať?

Pomôžeme vám postaviť sa na vlastné nohy, vybudovať si vlastný biznis a plniť si svoje sny. Zároveň získate nadštandardné príjmy a flexibilný pracovný čas, ktorý vám umožní venovať sa vlastnej rodine, či záľubám. Ak vás baví práca s ľuďmi a motivuje vás spokojnosť klientov, stačí nám napísať. Radi vás spoznáme a pomôžeme naštartovať vaše vlastné podnikanie.