Príbeh našej Evy a prečo sa oplatí s ňou spolupracovať

Príbeh našej Evy a prečo sa oplatí s ňou spolupracovať

Moje meno je Eva Gromová Ostrožovičová a pomáham ľuďom znížiť ich náklady a zvýšiť výnosy ich finančných produktov, a tým žiť bohatší život.

FINANČNÉ PLÁNOVANIE JE 1. KROKOM K BOHATSTVU!

Ako dlho mi trvalo pochopiť pravdivosť tejto jednoduchej vety.
Keby som sa týmto riadila pred 15 timi rokmi, ušetrila by som si veľa „finančných rán“.

„Plány sú zbytočné, ale plánovanie je nevyhnutné.“

Od roku 2004, od kedy som odštartovala svoju úspešnú kariéru som stále bola v tom istom „krysom závode“. Možno to poznáte „Máš viac, míňaš viac.“ Na tejto vlne som sa bezstarostne viezla dlhých 11 rokov. Až prišiel rok 2015. S ním moje 2. tehotenstvo, žiadne veľké rezervy, žiadne zadné vrátka, ale stále tie isté, resp. vyššie výdavky. Očividne som lepšie pracovala s číslami v práci ako vo svojom súkromí. Bola som ukážkovým príkladomtoho, že Človek môže byť vysokovzdelaný, profesne úspešný, no napriek tomu finančne (ne)gramotný.

“Takto nemôžem pokračovať, musím niečo zmeniť v živote, v práci, v sebe!”

 

A tu začala cesta...

...cesta pokusov a omylov, cesta pádov a vzostupov, cesta učenia a cesta hľadania, ktorá ma minulý rok okľukou cez rôzne semináre, tréningy, podnikanie v oblasti zdravia a inšpirujúcu prácu v realitách priviedla k spolupráci s najväčšou spoločnosťou v oblasti financií a finančného sprostredkovania v Európe.

Práve tu, vďaka už mojím životným skúsenostiam, neustálou prácou na sebe, odborným školeniam a ľuďom, ktorí ma obklopujú som pochopila tú zásadnú vec, ktorou potreba FINANČNÉHO PLÁNOVANIA a VZDELÁVANIA bez pochyby je. Zároveň som tu zažila svoj druhý najdôležitejší deň v živote.

“Dva najdôležitejšie dni v tvojom živote sú deň, 

keď si sa NARODIL a deň, keď PRÍDEŠ na to PREČO.” 


Financie dokážu do života priniesť veľa radosti, ale aj veľa starostí a bolesti, ak nevieš ako s nimi pracovať.

 

Zažila som oba brehy, keď som mala hojnosť a nemyslela až tak na budúcnosť, ako aj dni, kedy som musela rozhodnúť o tom, ktorú platbu zaplatím a ktorú nie. Zažila som to, ako blízky človek ochorie a je potrebné sa o neho postarať a či chcete alebo nie má to vplyv aj na financie, pretože zrazu...veľa vecí bolo potrebných robiť inak. Zažila som aj to, že som neustriehla svoju dcéru Izabelku na 1 sekundu a aj tá sekunda stačila na zlomené hrudné stavce. 

Teraz viem, že to všetko som mala zažiť...aby som pochopila...ako sa dá správnym plánovanímsprávnym hospodárením a správnym nastavením finančných produktov obmedziť negatívne finančné dôsledky nečakaných udalostí. 

Pri podnikaní som sa naučila aké dôležité je mať nielen myšlienku, ale aj business plán. A že plán samotný mi neprinesie nič, pokiaľ k tomu neprispôsobím aktivitypravidelné vyhodnocovanie a správne hospodárenie

A vďaka práci v realitách som zažila, ako práve financie pomáhajú plniť sny - sny o vlastnom bývaní. A verte, že je to úžasný pocit, keď viete, že niekoľko rodín aj vďaka vám trávi svoje vianoce v novom domove 

Preto som sa rozhodla pomáhať ľuďom s ich veľmi súkromnou záležitosťou - financiami. 

Nie teoreticky, ale praktickyNie všeobecnými radami, ale konkrétnymi opatreniami a nastaveniami.


Ak hľadáte niekoho, kto vám pomôže s vašimi finančnými výzvami, SOM tu pre vás.

 

Prečo nie som len ďalšou z mnohých “expertov”?

1. Nie je to pre mňa len práca, je to poslanie.
2. Odporúčam len to, čo naozaj funguje. Navrhujem len produkty a služby, ktoré dávajú vašim potrebám zmysel, nie sú predražené a ktoré spoľahlivo fungujú a sú overené stovkami spokojných klientov.
3. Vzdelávam sa - pretože finančný sektor je veľmi rozsiahly, mení sa ako ekonomická situácia v krajine, tak zákony a v neposlednom rade aj finančné produkty jednotlivých finančných domov. Jedine neustálym vzdelávaním vám viem poskytnúť vždy spoľahlivé a preverené informácie.
4. Nepoznám slovo “Nedá sa” - to je zárukou, že vždy hľadám a nájdem riešenia aj komplikovaných prípadov. A ak niečo náhodou nejde, neznamená to nikdy, znamená to len zatiaľ.
5. Mojou najväčšou motiváciou je vaša spokojnosť, vaše zrealizované sny a ciele.

Čo získate spoluprácou so mnou?

Jednoznačne ČAS a PENIAZE!

1. ČAS - “vybehám” za vás všetky potrebné finančné spoločnosti, vypracujem ponuky a následne porovnania, navrhnem finálne riešenia šité vám na mieru, podľa vašich potrieb a požiadaviek. Ak je potrebné pomôžem zabezpečiť a vybaviť aj s tým súvisiace dokumenty a činnosti (napr. výpis zo zdravotnej dokumentácie, znalecký posudok, výpovede starých zmlúv, návšteva katastra a pod.)
2. PENIAZE - na nesprávne nastavených produktoch alebo predražených úveroch vám viem ušetriť desiatky až stovky eur mesačne.

Povedzte mi čo potrebujete, a ja vám navrhnem riešenia "šité na mieru".