Vítajte na FinancMaster.sk – skupine vášnivých odborníkov v oblasti financií, patriacej pod najsilnejšieho hráča na finančnom trhu, OVB Allfinanz Slovensko, a.s..

Spoločne pracujeme s jediným cieľom: pomáhať vám dosiahnúť svoje sny a plniť ciele. Sme nielen finančníci, ale aj podnikatelia ochotní vám pomôcť zmeniť pracovné zaradenie, vybudovať si kariéru a nájsť flexibilnú prácu s neobmedzeným kariérnym rastom.

Hľadáme nové talenty, ktoré s nami zmenia svet financií a pritom chcú mať časovú flexibilitu, nekonečný potenciál kariérneho rastu. Dávame vám priestor na realizáciu vašich snov, pričom ctíme hodnoty ako ľudskosť, korektnosť, zodpovednosť, samostatnosť, lojalita, rodina a kladieme klienta na prvé miesto.

Spolu budujeme niečo výnimočné!

 • Rýchlosť
 • Spoľahlivosť
 • Seriózny prístup
 • Kariérny rast
 • Viac ako 200 vyriešených poistných udalosti
 • 250 NOVÝCH KLIENTOV V ROKU 2022
 • 120 ÚSPEŠNE VYBAVENÝCH HYPOTÉK V ROKU 2022
 • 2500 HODÍN UŠETRENÝCH KLIENTOM STRÁVENÝCH V BANKÁCH
 • Spustený nový projekt RealityMaster

NAŠE SILNÉ STRÁNKY

Sme spolupracovníkmi najväčšej sprostredkovateľskej spoločnosti na Slovensku, ktorá je súčasťou nadnárodného holdingu pôsobiaceho v 16 krajinách Európy.

Máme nadštandardne vybudované vzťahy s našimi obchodnými partnermi, čo napomáha k efektívnejšiemu využívaniu portfólia ich služieb.

Ponúkame komplexné riešenia s využitím potenciálu finančného trhu.

Sme nezávislí, a preto vieme vytvoriť finančný plán pre každého klienta na mieru.

NAŠA FILOZOFIA

Chceme vybudovať stabilnú finančnú spoločnosť, ktorá dokáže plniť sny svojich klientov cez kvalitnú a profesionálnu službu a tým pomôcť celému svojmu okoliu ako aj všetkým, ktorí budú mať o naše služby záujem.

Povedali o nás

 • "Veľmi profesionálny, no zároveň priateľský prístup. Vždy promptný a ochotný riešiť finančné prekážky pri vybavovaní hypotéky a ďalších finančných záležitostí. Veľmi pekne ďakujem za ochotu a pomoc, odporúčam každému, kto má záujem o poskytnutie pomoci v oblasti financií."

  (klient: Oliver Benek)

  Timotej Achberger Timotej Achberger
 • "Timo, ďakujem za pomoc pri riešení mojich finančných záležitostí. Bol to kolotoč okolo kúpy bytu, nastavenia poistení, atď. Vážim si Tvoj profesionálny prístup, cenné rady, ochotu ale aj trpezlivosť. Zvládol si to na jednotku!"

  (klientka: Eva Krupová)

  Timotej Achberger Timotej Achberger
 • Dobry den prajem chcela by som dat pochvalu na Pana Pilku že mi pomohol ako financny poradca s byvanim.Je to velky clovek s dobrym srdcom a naozaj mu zaleži na klientovi,aby mu pomohola poradil.Som mu nesmierne vdacna zato,že mi pomohol.Velke dakujem este raz

  (klientka: Schmidtova Katarina)

  Filip Pilka Filip Pilka
 • Pani Gromovú sme spoznali začiatkom roka 2020. Pretoze zijeme v zahranici stala sa nasou financnou poradkynou a spojkou medzi bankou. Pomohla a poradila nam vybrat spravnu banku a hypotekarny uver usity na nasu mieru. Vsetko nam vybavila k spokojnosti. Ma aktualny prehlad o financnych trhoch na Slovensku, o bankach a ich podmienkach na poskytovanie uverov/uctov/pobockach/produktov. Velmi nam ulahcila vybavenie uveru a hlavne usetrili sme cas. Teraz po roku sa znovu informovala, ci mame nejake poziadavky resp. ci nam moze pomoct pri aktualizacii resp. zmene udajov. A pretoze nemali sme v tejto pandemickej situacii moznost osobne prist do banky, vsetko sme opat vybavili, k nasej spokojnosti, na dialku cez p. Gromovu. Ak potrebujete a hladate kvalitu tak tu je. Skutocne odporucame kontaktovat p. Gromovu. Dakujeme za vsetku pomoc.

  (Klient: Zuzana Oprendek Jakubcová)

  Eva Gromová Ostrožovičová Eva Gromová Ostrožovičová
 • "Som veľmi spokojná s tvojimi službami. Spolupráca s finančným poradcom, ktorý sa skutočne zaujíma o potreby, okolnosti a preferencie klienta, je skutočne osviežujúca. Urobil na mňa dojem spôsob, akým si si našiel čas a zistil, čo potrebujem. Tvoje vedomosti, prístup, profesionálne a etické správanie vzbudzuje moju dôveru a rešpekt. Veľmi rada odporučím ďalej tvoje služby. Ešte raz ďakujem. "

  (Klientka: Jana Čviriková)

  Filip Pilka Filip Pilka
 • “Na pánovi Filipovi Pilkovi oceňujem, že od začiatku našej spolupráce porozumel môjmu osobitému prístupu k riadeniu osobných financií. Na základe toho po vzájomnej diskusii vždy nájdeme vhodné produkty pre konkrétnu situáciu. 

  Naposledy sa jednalo o sprostredkovanie americkej hypotéky. Napriek kombinácii príjmu zo zahraničia a súčasnej neistej pandemickej situácii prebehla celá transakcia bez problémov.

  Vďaka využívaniu digitálnych technológií a flexibilnej komunikácii si vzájomne šetríme čas a osobné stretnutia vieme obmedziť len na nevyhnutné situácie.

  Rád by som vyzdvihol schopnosť pána Pilku dotiahnuť rozbehnuté veci do konca profesionálne a v krátkom čase. To v dnešnej dobe nebýva samozrejmosť. Jeho služby preto rád odporúčam aj mojim známym.”

  (klient: Marek Juračič)

  Filip Pilka Filip Pilka
 • "Od kamaráta sme dostali odporúčanie na pána Pilku ako odborníka na finančné poradenstvo. V dobe karantény sme si dohodli online meeting a povedali sme, aké sú naše plány. Jednalo sa o kúpu nehnuteľnosti a s ňou spojené financovanie. Pán Pilka nám vysvetlil a objasnil všetky možnosti, ktoré máme a po spoločnej zhode s partnerkou sme sa rozhodli, že ideme do toho. Od samého začiatku spolupráce nám bolo všetko jasne a zreteľne vysvetlené, pán Pilka nás o všetkom informoval obratom (doloženie potrebných dokumentov, rozhodnutie banky). Veľmi chválime profesionálny a proaktívny prístup pána Pilku, ovláda postupnosť krokov, ktoré je potrebné pri tejto transakcii absolvovať, čo ako na seba nadväzuje kedy a kde sa dostaviť a podobne. Ja osobne oceňujem, že sme neboli nasilu tlačení do nezmyselnej poistky, ktorá je častokrát výhodná len pre finančného poradcu.  Som veľmi rád, že sme dotiahli náš zámer do úspešného konca a ešte k tomu veľmi rýchlo. Za nás určite odporúčame a budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu v budúcnosti."

  (klient: Andrej Šooš)

  Filip Pilka Filip Pilka
 • "S pánom Pilkom sa nám spolupracovalo naozaj vynikajúco. S ľudským prístupom nám vysvetlil celý proces riešenia hypotéky, vrátane poistení. Celý proces od zahájenia trval necelé dva mesiace, a musím povedať, že nás rýchlosť, akou celý proces prebehol, veľmi pozitívne prekvapil. Pán Pilka nám priebežne poskytoval všetky potrebné informácie a komunikoval s bankou v našom mene. Na prvé stretnutie v banke sme sa dostavili až po schválení hypotéky, kde nás čakali pripravené všetky potrebné dokumenty. 

  Ako sa hovorí, úprimnosť a férovosť je najlepšia vizitka, a u pána Pilku to platí na 100%. 

  Ďakujeme a budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu."

  (klientka: Sandra Stasinková)

  Filip Pilka Filip Pilka
 • "Milý Bohuš, rada by som sa Ti ako môjmu finančnému poradcovi touto cestou veľmi pekne poďakovala za Tvoj vysoko profesionálny prístup, odborné rady, usmernenia a pomoc pri riešení mojej finančnej situácie v existenčne náročnom životnom období. V komunikácii s Tebou veľmi oceňujem okrem Tvojej ochoty, trpezlivosti pri vysvetľovaní, empatického prístupu práve to, že berieš ohľad na moju aktuálnu situáciu. Ale zároveň aj moje vlastné predstavy a plány do budúcna tak, aby kroky ktoré robíme teraz, boli šetrné no zároveň efektívne a flexibilné pre vytvorenie pevných základov pre môj dlhodobý finančný komfort a istotu pre budúcnosť mňa, i mojich najbližších. Srdečne pozdravujem a teším sa na našu ďalšiu spoluprácu." 
  ( klientka: MUDr. Miriam Bilačičová )

  Bohumil Hebelka Bohumil Hebelka
 • "Pán Pilka nám pomáhal s vybavovaním úveru na kúpu a rekonštrukciu domu. Od začiatku sme oceňovali jeho ľudský a profesionálny prístup, nasadenie 24/7 a ochotu nájsť riešenie, ktoré je pre nás to najvhodnejšie. Celý proces vybavil za nás a tak bolo všetko omnoho jednoduchšie a rýchlejšie. Spoluprácu určite odporúčame." 

  (Klienti: Júlia a Ladislav)

  Filip Pilka Filip Pilka
 • "Na našej spolupráci mi vyhovovalo úplne všetko, máte úžasný ľudský prístup a cítiť, že sa vyznáte v tom, čo robíte.  Veľmi ste mi uľahčili vybavovanie úveru - od vysvetlenia možností a hľadaní vhodného riešenia až po podpis zmlúv a finálne čerpanie úveru. Neviem si predstaviť, ako by to dopadlo bez Vás. Som Vám veľmi vďačná za doterajšiu spoluprácu a určite nebudem váhať obrátiť sa na Vás aj v budúcnosti. Ešte raz veľké ďakujem."

  ( klientka: Zuzana Hlivárová)
  Eva Gromová Ostrožovičová Eva Gromová Ostrožovičová
 

Panónska cesta 3604/17
851 01 Petržalka

Dobrý deň.  
Do zabehnutej kancelárie hľadáme nových ľudí a preto sme vytvorili krátky dotazník, ktorý je zároveň tvoj prvý krok k životnej zmene, pretože hľadáme ľudí, ktorí chcú na sebe pracovať a svojím osobným rozvojom si zlepšiť svoju budúcnosť.
Pokračovať
Naozaj máš záujem pracovať a zlepšiť si svoj živoť?
Ktorá pozícia Vás zaujala?
Aká je tvoja motivácia pre túto pozíciu?
Aká je tvoja motivácia pre túto pozíciu?
Aká je tvoja motivácia pre túto pozíciu?
Máš aj iné dôvody prečo sa chceš stať ?
Ďakujeme za tvoju odpoveď. Teraz nám daj prosím pár sekúnd na vyhodnotenie.
Ďakujeme Ti veľmi pekne za tvoju úprimnú odpoveď a sme radi, že nás nebudeš oberať o čas.
Prajeme Ti veľa úspechov v Tvojom živote

S pozdravom
Team Financmaster