Bc. Filip Pilka

Bc. Filip Pilka
Pôsobím: Bratislava, Pezinok, Senec,
Žilina, Dolný Kubín, Košice, Nitra, Trenčín

Volám sa Filip Pilka, mám 32 rokov a som spoluzakladateľom Financmaster.

Mám vyštudovanú Ekonomickú Univerzitu bakalársky stupeň. Svoju vlastnú kariéru si budujem už niekoľko rokov a mám viac ako 320 spokojných klientov, o ktorých sa starám a pri, ktorých som nadobudol mnoho praxe a skúseností.

Predtým som pracoval v banke 8 hodín denne a vedel som, že takto svoj život nechcem prežiť. Uvedomil som si, že sa chcem postaviť na vlastné nohy, vybudovať si vlastný biznis a robiť si to, čo chcem. Vo veku 22 rokov som sa stretol s myšlienkou OVB a tak ako znie motto môjho života “Keď ti zaklope na dvere príležitosť, tak rozkopni dvere a chop sa jej!” tak som sa aj tejto príležitosti chytil a pracujem na tom aby som vybudoval veľký úspešný tím ľudí, kde všetci budú žiť tak ako chcú.

Získal som flexibilný pracovný čas, neustále rastúci príjem a kariéru, množstvo úžasných ľudí okolo seba, čas na sebarealizáciu, čas na svoju rodinu, plním si svoje sny a ciele a v neposlednom rade som získal slobodu.

Máš chuť získať takéto veci? Tak sa ku mne pridaj a spolu to dotiahneme ďaleko. Príležitosť tu čaká aj na teba. Otázka je, či si ochotný rozkopnúť dvere a chytiť sa jej.

Hľadám do svojho tímu vizionárov, ľudí, ktorí nepozerajú nato koľko zarobia zajtra alebo čo budú robiť zajtra ale ľudí, ktorí pozerajú na svoj život 5 rokov dopredu, ako chcú vyzerať, ako chcú žiť, kam chcú cestovať, čo nové chcú objaviť alebo vymyslieť, akú ďalšiu prekážku prekonajú, koľkým ľudom vo svojom okolí pomôžu.

Si taký človek?? Tak teba hľadám. :) Poďme spojiť sily a vybudujeme niečo veľké. Stačí sa mi ozvať a ostatné si už povieme.

 Bc. Filip Pilka / nový článok - foto
 Bc. Filip Pilka / nový článok - foto
 Bc. Filip Pilka / nový článok - foto
 Bc. Filip Pilka / nový článok - foto

POVEDALI O MNE